Ebooki - Zarabianie na ebookachDołącz do programu partnerskiego - zarabiaj na ebookach Nie da się ukryć, że Ebooki to potężne źródło informacji. Okazuje się, że doświadczenie innych w pewnych dziedzinach, może stać się nieocenionym źródłem wiedzy. Ogromna liczba ludzi poszukuje tej wiedzy, ma ona bowiem wymierną wartość materialną. Właśnie dlatego powstał lojalnościowy program partnerski serwisu Złote Myśli.

Na czym to polega? Wystarczy zarejestrować się na www.pp.zlotemysli.pl i prezentować innym materiały dostępne na w/w stronie. Od każdego zakupu można otrzymać nawet 40% kwoty!!! Nie da się ukryć, że w porównaniu z innymi programami partnerskimi jest ona ogromna. Zwykle otrzymuje się co najwyżej 1-2% od dokonanych zakupów przez osobę poleconą. Rynek Ebooków na świecie jest ogromny i chociaż w Polce jest jeszcze w powijakach, to ciągle się rozwija. Jako dowód można zaprezentować chociażby ilość sprzedawanych publikacji elektronicznych na polskich portalach aukcyjnych. Jest ona bardzo duża i cały czas się zwiększa. Chcesz wziąć udział w tym przedsięwzięciu? Chcesz mieć dostęp do ciągle poszerzanej oferty publikacji elektronicznych? Chcesz na tym nieźle zarobić? Jeśli odpowiedź na jakiekolwiek z powyższych pytań brzmiała tak, to nie zwlekaj. Złoty Program Partnerski jest właśnie dla Ciebie! Zapisz się już teraz!
Program partnerski, czyli jak zarabiać kasę na ebookach
I zarabiaj na publikacjach elektronicznych.Escapemag - wydawnictwo publikacji elelktronicznychJeśli chcesz zarobić więcej i szybciej nie poprzestawaj na jednym programie partnerskim. Nawiąż współpracę z innymi wydawnictwami. Ebookami zajmuje się również Wydawnictwo Publikacji Elektronicznych Escapemag. Zasady bardzo podobne do tych ze Złotych Myśli. 10% prowizji wiecznej, 30% za polecenie kupującego - razem do 40% ceny każdego ebooka. Myślę, że nic więcej mówić nie trzeba, zapraszam na stronę Wydawnictwa Escapemag

Copyright(c) 2004 Strefa Ebook'ów (Ebooks Zone). Wszelkie prawa zastrzeżone