Google Adsense - poznaj sekrety GoogleGoogle AdSense - poznaj sekrety Google

Google Adsense - poznaj sekrety Google


Zapewne nie raz zastanawiałeś się, co tu zrobić, żeby Twoja strona zaczęła na Ciebie zarabiać. Większość programów partnerskich oferuje bardzo mały zarobek, Google AdSense jest jednym z wyjątków. Ten program partnerski prowadzony przez Google na dobre już zagościł w polskim Internecie. Często można znaleźć reklamy Google na wielu dużych serwisach internetowych. Skoro interesują się nim nawet spore firmy, to musi przynosić on duże zyski. Tak w rzeczywistości jest.
Zarabiamy w nim między innymi umieszczając reklamy kontekstowe, które łatwo wkomponować w wygląd strony. Osobiście w najbliższym czasie mam również zamiar przystąpić do tego programu. Tyle tytułem wstępu.

Ebook "Google Adsense. Poznaj sekrety Google" podaje 12 sposobów na efektywne zarabianie, informuje jak i gdzie się reklamować, jak kierować odpowiedni ruch na swoją stronę, podaje listę najlepiej płatnych słów kluczowych i wiele wiele więcej.

Zachęcam do pobrania publikacji lokalnie, ze Strefy Ebooków Google AdSense oraz do zapoznania się z materiałami zawartymi na stronie wydawnictwa Google Adsense

Tak jak zapowiadałem, zgłosiłem Strefę Ebooków do programu Google AdSense. Reklamę można już zauważyć na stronach serwisu. Będę Was od teraz informował o skuteczności reklamy i o zarobkach :)

Copyright(c) 2004 Strefa Ebook'ów (Ebooks Zone). Wszelkie prawa zastrzeżone